polski  |  english

KONTAKT

Biuro sprzedaży

  • +48 22 301 11 11
  • biuro@fortsluzew.pl
  • ul. Nowoursynowska
    róg ul. Dolina Służewiecka
    Warszawa

Biuro sprzedaży czynne w godzinach:
Poniedziałek – piątek: 10:00 – 19:00
Sobota i niedziela: 10:00 – 16:00

* Pola obowiązkowe

Zespół Biura Sprzedaży

 
Piotr Szarek 22 301 11 11 piotr.szarek@fortsluzew.pl

Piotr Szarek

Dyrektor biura sprzedaży

 
Elżbieta Zawrzykraj 22 301 11 11 elzbieta.zawrzykraj@fortsluzew.pl

Elżbieta Zawrzykraj

Specjalistka ds. sprzedaży

Marta Wasilewska 22 301 11 11 marta.wasilewska@fortsluzew.pl

Marta Wasilewska

Specjalistka ds. sprzedaży

Martyna Zielińska 22 301 11 11 martyna.zielinska@fortsluzew.pl

Martyna Zielińska

Specjalistka ds. sprzedaży

Joanna Boruta-Fryszkowska 22 301 11 11 joanna.boruta-fryszkowska@fortsluzew.pl

Joanna Boruta-Fryszkowska

Specjalistka ds. sprzedaży

Marzena Jagielska 22 301 11 11 marzena.jagielska@fortsluzew.pl

Marzena Jagielska

Specjalistka ds. sprzedaży

Halina Michalska 22 301 11 11 biuro@fortsluzew.pl

Halina Michalska

Sekretariat Biura Sprzedaży

Aleksandra Czarny 22 301 11 11 aleksandra.czarny@fortsluzew.pl

Aleksandra Czarny

Specjalistka ds. obsługi klienta

Agnieszka Buczek +48 692 075 420 agnieszka.buczek@cbh.com.pl

Agnieszka Buczek

Doradca kredytowy CBH

Dyżury w biurze sprzedaży:
Wtorek 12.00-16.00
Czwartek 16.00-19.00

INWESTOR

 

turret_logo-e1475592244245

 

Grupa Turret Development jest działającym na polskim rynku od 1998 roku doświadczonym i wiarygodnym deweloperem. Firma w Warszawie wybudowała już niemal 4000 mieszkań w takich inwestycjach jak Zielone Zacisze, Wola Tower, Zielony Żoliborz czy Słodowiec City. Zrealizowane przez Turret Development osiedla charakteryzują się najwyższym standardem i jakością oferowanych mieszkań. Zostało to docenione już przez tysiące zadowolonych użytkowników.

Wszystkie spółki Grupy Turret Development są członkami Polskiego Związku Firm Deweloperskich.

ZREALIZOWANE INWESTYCJE

GRUPY TURRET DEVELOPMENT